DİSPLAY FLASH

Display Flash®Turkey, Türkiye’de karton ekran pazarında en son teknolojiye sahip bir Otomatik Görüntüleme Sistemi olan Display Flash® için lisans sahibi olduğunu duyurmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Müşterilerimiz, lojistik maliyetleri optimize eden ve marka görünürlüğünü artıran, yerinde ve anında kurulumu kolaylaştıran, Satın Alma Noktası’nı sürekli arıyorlar. Flash System® benzersiz, hafif, tam otomatik, katlanabilir açılır ekranlar sunar ve ekranların kolay nakliyesi için katlanıp açılmasını sağlayan elastik bir mekanizma ile birlikte kullanılır.

 

Ürün yelpazesi, kompakt yapısı nedeniyle kullanıcıların nakliye ve depolama maliyetlerini düşürmelerini sağlar. Ekran Flash®, müşterinin tercihinin kapsamlı olması için çok çeşitli şekil, boyut ve konfigürasyonlarda gelir. Tartışmak istediğiniz bir proje veya fikriniz mi var? Lütfen temasa geçiniz!

5539e0db-9b9c-4e10-91df-4c9ee1d8e5b8-160616200257-thumbnail-4

Karton Tam Çizgi Otomatik Monte Edilebilir

Ekran Flaşı, özel Sistem Otomatik Flaşı Açılır Penceresi olan tek şirkettir ve basit geleneksel ekranları güçlü otomatik ekranlara dönüştürerek en çeşitli pazar ekranlarına uygun olabilir. Mekanizma müşteriye birçok avantaj sunuyor. Katlanabilir olmasının yanı sıra, montajı ve taşıması kolay olan karton, ülkedeki en geri dönüştürülmüş malzemelerden biridir ve iletişim çok avantajlıdır. POS müşterisini kazanmak için ekran çok daha benzersiz ve gösterişli hale geliyor.

Tüm ekranların ayrı kutuları vardır. Ekranlar kümesi olan Adalar ve portallar gibi en karmaşık ekranların olması durumunda, her bir parçanın kendi ambalajı vardır. Pek çok avantaj var ve anahtarın altını çizebiliriz: Kolay Organizasyon, Kolay kullanım, Kolay Ulaşım, Nakliye Kolay, Kolay Makbuz, Depolama Kolay … kısacası, ekranlara karışan herkesin çalışmasını kolaylaştırır!

Özel Otomatik Sistem Flaşı Açılır Penceresi, Brezilya’da ve Güney Afrika, Avustralya, Çin, Macaristan, Meksika, Polonya, Portekiz, Romanya ve ABD gibi diğer ülkelerde patentlidir. Rakiplere çeşitli açılardan dikkat çekiyoruz:

– Mekanizmayı çeşitli ekran tiplerinde kullanmak mümkün;

– Farklı ekran boyutları için standart boyutta Flash Pop-up sistemi;

– Ekran formatı sadece mekanizmanın açısını ayarlayarak kolayca değiştirilebilir;

– Sistem ekranları daha kolay katlayıp monte etmenizi sağlar;

– Ekran 4 parçaya katlanmış (kompakt embalagemmais);

– Montaj Kılavuzu çoğu zaman montaj personeli tarafından atılır;

– Mekanizmalardan birinin arızalanması durumunda, ekranın son şeklinden ödün vermez;

Monte edilebilen kendinden karton, Display Flash’ı iletişim hattına (sadece iletişim) ve Hat Katılımcılarına (+ iletişim ürünleri fuarı) güvenir. Bunlardan özel kesim, aplikeli gösterimler, raflı göstergeler, geçitler, tablolar, dikdörtgenler ve POS için diğer birçok ekran ayarları içeren bir dizi otomatik ekran açılır.

Ekran Flaşı her zaman ekranların iyileştirilmesini amaçlar ve tüm müşterileri için mümkün olan en iyi şekilde karşılanır.
Daha fazla bilgi için: Tıklayınız: